Vaasan Voimaveikot 80 vuotta!

Tuloksia

Listasta löytyy kaikki kisat joihin Voima-Veikkoja on osallistunut ja useimpiin löytyy myös tuloslinkki.

2013

15.11.2013 Mitallipainit, vp Vaasa

08.11.2013 Helsinki Open, vp Helsinki

02.11.2013 Kankuri-Cup, kr Lapua

02.11.2013 Junior Kare, vp Kouvola

19-20.10.2013 KLL mestaruuskilpailut, vp Mäntsälä

05.10.2013 Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut, vp Vaajakoski

28.09.2013 OP-turnaus, kr Ilmajoki

14.09.2013 Länsi-Suomi Cup, vp ja kr Alavus

07.09.2013 Ikäkausikilpailut,vp Tampere

14.06.2013 FFC 4/4, vp Järvenpää

26.05.2013 FFC 3/4, vp Espoo

17-19.05.2013 Grand prix Germany,vp Dormagen Saksa

18-19.05.2013 KLL-mestaruuskilpailut,kr Kotka

11.05.2013 Kultavieska-cup, kr Ylivieska

10-12.05.2013 PM-kilpailut,kr ja vp Eslöv Ruotsi

13.04.2013 Kadettien SM-kilpailut,kr Ilmajoki

23-24.03.2013 Junioreiden SM-kilpailut,kr ja vp Seinäjoki

09.03.2013 FFC,vp ja Nanski-turnaus,kr Vaasa

23.02.2013 Myhi-turnaus,kr ilmajoki

16.02.2013 Länsi-Suomen aluemestaruusklipailut,kr Peräseinäjoki

9-10.02.2013 Pohjois-ruotsin aluemestaruusklipailut, kr Uumaja

26.01.2013 Miesten ja naisten SM-kilpailut,vp Ylistaro

19.01.2013 Lemminkäinen cup, kr Laihia

06.01.2013 Loppiaispainit, kr Isokyrö

 

201 2

8-9.12.2012 Kadettien SM-kilpailut,vp Pajulahti

25.11.2012 Helsinki Youth Open, vp Helsinki

24.11.2012 Helsinki open Fila,vp Helsinki

17.11.2012 Luoman-cup, kr Ylistaro

10.11.2012 Kankuri-cup, kr Lapua

10.11.2012 Junior Kare, vp Kouvola

03.11.2012 Junioreiden SM-kilpailut,vp Varkaus

19-21.10.2012 KLL-mestaruuskilpailut,vp Vaajakoski

13.10.2012   Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut,vp Vaasa

29.09.2012 OP-turnaus, kr Ilmajoki 

15.09.2012 Finlandia Freestyle cup,vp 4/4 Hyvinkää

08.09.2012 Tavon ikäkausikisat, vp Tampere
17-22.06.2012 Kadettien EM-kilpailut vp,kr Katowice puola

 16.06.2012  FFC 3/4 Järvenpää

19-20.05.2012 Kll-mestaruuskilpailut, kr Pajulahti

11-13.5.2012 PM-kilpailut kr,vp Århuss Tanska

12.05.2012 Kultavieska cup, kr Ylivieska 

  21.04.2012 Kullo Koivu ,vp Viljandi Viro 

13.04.2012 Mitallipainit, kr Laihia

13.04.2012 Kadettien Sm-kisat ,kr Järvenpää                                          

     18.03.2012 FFC 2/4,vp  Vähäkyrö

17.03.2012  Op-pain it,Suomi-cup ,kr Vaajak oski

17.03.2012 Nanski Turnaus Vähäkyrö

10.03.2012 Nepparin Muistopainit ,kr Seinäjoki

 25.02.2012 Lilla Mälar cup,vp Västerås

 25.02.2012 Myhi painit,kr Ilmajoki

 17-19.02.2012 Klippan lady open,vp Ruotsi

11.02.2012 Mannin Matsit ja Länsi-suom en Aluemestaruus, kr  Peräseinäjoki

  28.1.2012 Etelä-pohjanmaan piirinmestaruus kilpailut ,kr Ylistaro

20-21.01.2012 Vapaa painin Sm Kouvola

6.01.2012 Loppiaispainit, kr Vähäkyrö 

2011

10.12 Janakkala Open,kr Janakkala

3-4.11 Kadettien sm-kisat, vp seinäjoki

25-26.11 Helsinki open,vp Helsinki

19-20.11 Vantaa-cup,kr Vantaa

12.11 FFC 4/4,vp Kouvola

12.11 Kankuri-cup,kr Lapua

3-6.11 Lilla Mälar cupen Västerås

4-5.11 Junioreiden SM-kisat,vp, Teuva

22-23.10 KLL mestaruuskilpailut,vp Mäntsälä

8.10 iv Luoman oy-cup,kr Ylistaro

2.10.FFC 3/4 ,vp Hyvinkää

1.10 Länsi-suomen aluemestaruus kilpailut ,vp Vaasa

24.9.OP-turnaus ,kr Ilmajoki

10.9.Ikäkausikisat ,vp Tampere

13.06. l FFCII/IV, Kiipula Tervakoski

21- 22.05 KLL, kr, Ilmajoki

5.4. PM-kilpailut Tallinna

11.5. mitalipainit, kr, Vaasa

15.-17.4. Kadettien SM-kilpailut, kr Vaasa

09.04. International youth free style wrestling tournament for Andrej Shumilin, Kaliningrad

09.04. Nikkaripainit, kr, Jurva

02.04. Nepparin muistopainit, kr,  Seinäjoki

19.3.V. Freidenfelds -turnaus, vp, Riga, Latvia

19.3. MYHI- turnaus, kr, Ilmajoki

12.3. E-P:n piirinmestaruuskilpailut, kr, Jalasjärvi

4.-6.3. Klippan Lady Open, vp, Klippan, Ruotsi

25.-27.2. miesten SM-kilpailut, kr, Janakkala

19.2. Taisto Kangasniemen XIII muistokilpailut, kr, Tampere

12.2. Länsi-Suomen am-kilpailut, kr, Peräseinäjoki

11.-12.2. Flatz turnaus, Wolfurt

6.2. Av. TUL:n mestaruuskilpailut, kr, - Suomi Cupin osakilpailu, Varkaus.

28.-29.1.Naisten ja miesten vapaapainin SM-kilpailut, Vimpeli

22.1.ikäkausikilpailut, kr,  Laihian

14-16.1. Herman Kare, kr, Kouvola

8.1. FFC I/IV, Helsinnki

6.1. Vähänkyrön Loppiaispainit, kr, Isokyrö

2010

18.12. FFC IV/IV, vp, Vaasa

10.-12.12. 17v tyttöjen ja poikien SM kilpailut, vp, Ilmajoki.

1.12. Mitalipainit, vp, Vaasa

27.11.Arvo Haavisto turnaus(FILA), kr, Ilmajoki.

26.-27.11. Helsinki Open, vp. Helsinki

20.-21.11. Vantaan painicup (FILA), kr, Vantaa

20.11. E-P:n piirinmestaruuskilpailut, vp.  Seinäjoki

13.11. Junior Kare, vp, Kouvola

5.-7.11. Lilla Mälarcupen,kr ,  Västerås, Ruotsi

29.-30.10. Kristjan Palsalu, kr, Tallinna

29.-30.10. Junioreiden SM-kilpailut, vp, Järvenpää.

23. – 24.10. KLLn vapaapainin mestaruuskilpailut, Peräseinäjoki

9.-10. Av. TUL:n mestaruuskilpailut, vp, Vaasa

2.10. Vapaapainin Länsi- ja Pohjois-Suomen aluemestaruuskilpailut ja OP-turnaus, Ilmajoki

18.9. Kv. Lohi-painit, kr, Kotka

11.9. Finlandia Freestyle Cup ¾, vp, Hyvinkää

11.-12.6. Austrian Ladies Open, Götzis, Itävalta

22-23.5 KLL:n mestaruuskilpailut, kr, Lahti

15.5 Finlandia Freestyle Cup 2/4 Rauma

14.-16.5. Int. Juniors ‘Champions’ Tournament, vp,  Ankara Turkki

13.5. Pohjanmaa liiga,kr, Vaasa

12.05. Mitalipainit ,kr, Vaasan Teeriniemen väestösuojan painisalilla

8.5. Kultavieska Cup, kr, Ylivieska

7.5. Kadettien ja juniorien PM-kilpailut, kr/tvp, Tønsberg,Norja

24.-25.4. Kadettien SM-kisat, kr, Tampereella

17.4. OP-Nassikkapainit, kr, Ilmajoki

10.4. Pohjanmaa Cup, kr, Seinäjoki

27.3. Nikkaripainit, kr, Jurva

28.3 V.Freidenfeld’s Free-style Wrestling ClubCup, Riika

20.3. Nanski-turnaus, kr, Vaasa

12.–14.3. SM-kilpailut, kr, Alavus

5.-7.3. Klippan Lady Open, tvp, Ruotsi

27.2. Myhi-turnaus, kr, Ilmajoki

20.02.Kansainvälinen Eero Tapio turnaus, kr, Haukiputaa

13.2. MANNIN MATSIT ja Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut, kr,  Peräseinäjoki

5. – 6.2. Hubert Flatz Memorial -turnaus, vp, Wolfurt, Itävalta.

29.-30.1. Miesten ja naisten SM, vp, Helsinki

23.1. ikäkausikilpailut, kr, Laihia

15–17.1. Kv XXXI Herman Kare-turnaus, kr, Kouvola

10.1. FFC I/IV, Teuva

6.1.  XXII Loppiaispainit, kr, Vähäkyrö

2009

12.-13.12. KSM, vp, Joensuu

4.12. Mitalipainit ja Vaasan mestaruuskisat, vp,Vaasa

28.-29.11. Helsinki Open, vp, Helsinki

13. – 14.11. Baltic Cup 2009, vp, Viljandi (Viro).

31.10.-1.11. Lilla Mälarcuppen, kr, Ruotsi

23.-24.10 JSM-kisat, vp, Seinäjoki

17.-18.10. KLL, Pajulahti

10.10. Klaipeda, vp, Liettua

10.10. Ikäkausikisat, vp, Tampere

4.10. FFC4/4, vp, Vaasa

3.10 OP turnaus, kr, Ilmajoki

26.9. Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut, vp, Ähtäri.

12.9 Hessenpokaalen, Saksa

12.9. Finlandia Freestyle Cup 3/4, vp, Hyvinkää.

15.-16.8. Pytlasinski-turnaus, kr, Myslowice, Puola

1.8.2009 miesten PM-kilpailut, kr, Oskarshamn, Ruotsi

21.-26.7.Kadettien EM-kisat, Zrenjanin, Serbia

11. - 12.7.2009 Gran Premio de España turnaus, kr, Madrid Espanja

29.-30.5. Kullo Koiv Memorial, vp, Viljandi/EST.

9.-30.5.FILA Grand Prix of Germany, vpt, Dormagen/GER

22.5. Maaottelu Suomi- Viro, vp, Järvenpää

23.-24.5. KLL, kr, Järvenpää

16.5. kadettien PM-kilpailut, kr/tvp, Järvenpää

15.5. FILA Cup Branderburg , vp, Luckenwalde Saksa

9.5. OP-turnaus, kr, lmajoki

9.5. Copenhagen Cup, kr, Tanska

3.6. FFC2, vp, Teuva

24.-26.4. Kadettien SM, kr,  Turku

4.4. Etelä-Pohjanmaan piirinmestaruuskisa, kr, Kauhava

28.3. Nikkaripainit , kr, Kurikka

21.3. Nanski-turnaus, kr, Vaasa

14.3. PohjanmaaCup, kr, Seinäjoki

6.-8.3. Klippan Lady open, vp, Helsingborg, Ruotsi

28.2. SM-kisat, vp, Ylistaro

21.2 kv. Eero Tapion turnaus, kr, Haukiputaa

6.-8.2 SM-kisat, kr, Tampere

24.1. FFC 1/4, vp, Helsinki

24.1 Ikäkausikisat, kr, Laihia

6.1.Loppiaispainit, kr,  Vähäkyrö

2008

13.12. Kuldkaru Open, vp, Kohtla-Järvi, Viro

13.-14.12. poikien ja tyttöjen SM-kilpailut, vp, Kuusankoski

11.12. mitalipainit, vp, Vaasa

29-30.11 Helsinki Open, vp, Helsinki

22.11 Flikkapainit, vp, Kurikka

15.11 Baltianmaiden mestaruuskilpailut, vp, Viljandi, Viro.

14.11. Miesten vapaapainin Viro - Suomi maaottelu,Viljandi, Viro

8.11. XVI Arvo Haavisto turnaus, kr, Ilmajoki

1.11 Lilla Mälarcupen Västerås

1.11. Junioreiden SM-kilpailut, vp, Ylivieska

25.10. Etelä-Pohjanmaan piirinmestaruuskilpailut, vp, Teuva

18.-19.10. vapaapainin KLL-kisat, Heinola

12.10. Finlandia Freestyle Cup 4/4, vp, Vaasa

11.10. Avoimet TUL:n naisten, junioreiden (20v) ja miesten vapaapainin mestaruuskilpailut, Vaasa

4.10. Länsi-Suomen am-kilpailut & Pohjanmaa Cup, vp,  Seinäjoki

27.9. OP-turnaus, vp/kr;  Ilmajoki

13.9. Finlandia Freestyle Cup, vp, Hyvinkää

6.9.  Luoman Oy Cup, vp, Ylistaro

9.8. Freestyle Cup 2/4 , vp, Helsinki

4.-7.7. kv Pytlasiñski turnaus (FILA), kr, Varsova, Puola

5.- 6.7.  Ruissalon kesäpainit, kr, Turku

26.- 27.6. kadettien EM-kisat Daugavpils, Latvia

13.6. Kadettien Suomi - Viro maaottelu, vp, Järvenpää

7.-8.6. XIII Veikko Rantanen-turnaus, kr, Heinola

24.5. MYHI-painit, kr, Kurikka

17.-18.5. KLL, Vaasa

17.18.5. PM-kisat Ruotsi

9.-11.5. Grand Prix of Germany 2008 - "Hans-von-Zons" -turnaus, vp naiset,  Dormagen, Saksa

10.5. Pohjanmaa Cup, kr, Seinäjoki

3.5. Kultavieska-Cup, kr, Ylivieska

26.-27.4. PSM-kisat, kr, Pori

19.4. Nikkaripainit, kr,  Jurva

12.-13.4 JSM-kisat, kr,  Ilmajoki

29.3 K.Kundzina Cup, vp, Riika, Latvia

29.3. Nanski-turnaus, kr, Vaasa

15.3. OP-turnaus, kr, Ilmajoki

  15.-16.03 A. Shumilin turnaus, vp, Kaliningrad , Venäjä

8.3. E-P:n poikien pm-painit, kr, Alavus

7.-9.3 Klippan -lady open, vp, Ruotsi

1.3 Eero Tapion turnaus, kr, Haukiputaa

1.3. 21. Mannin matsit, kr, Peräseinäjoki

1.–2.3. ”Golden Hungarian Grand Prix” -turnaus, kr, Szombathely(HUN

23.2. Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut, kr , Seinäjoki

22.2 Mitalipainit, kr, Vaasa

16.2  SM-kisat, vp,  Kauhajoki

16.2. ikäkausikisat, kr, Tampere

9.2.  kv Flatz - Turnier  Wolfurt, Itävalta

02.-03.02. SM-kilpailut, kr Lapua

26.1.08 ikäkausikilpailut, kr, Laihia

19.1.08 FFC1/4, vp, Teuva

6.1.2008 20-vuotis loppiaisjuhlapainit , kr,Vähäkyrö

2007

8.12. Lehmäpainit, kr, Kurika

8.-9.12.  SM-kilpailut, vp, Hyvinkää

1.-2.12. Poikien ja tyttöjen SM-kilpailut, vp, Lohja

24.-25.11. Kansainvälinen Vantaa Painicup, kr, Vantaa

22.11 Mitalipainit, vp, Vaasa

18.11. Pohjanmaa Cup aloittelijat, vp, Seinäjoki

17.11. junioreiden Cup of Olympic Hopes -turnaus, vp,  Kosice Slovakia

17.10. Pohjanmaa Cup, vp Seinäjoki

  09.-10.11. Baltianmaiden Mestaruuskilpailut, vp, Viljandi / Eesti

10.11.  Arvo Haavisto-turnaus, kr, Ilmajoki

10.11. Junior Kare, kr, Kouvola

3.-4.11. Lilla Mälarcuppen,kr/vp, Västerås

3.-4.10 JSM-kisat, vp,  Teuva

3.-4.11. Lilla Mälarcuppen, kr/vp tytöt, Västerås

27.10 pm-kisat, vp, Jurva

27.10 Kenkäpainit, kr, Kankaanpää

20.-21.10 KLL-kisat, vp Haukiputaa

12.-14.10 Musu-Viltys, vp, Klaipeda (Liettua)

6.10 Länsi-Suomen am-kisat, vp, Alahärmä

29.-30.9 Helsinki Open, vp, Helsinki

29.9. OP-painit, kr/vp, Ilmajoki

22.9. Lauri Kultin muistopainit, vp,  Nurmo

8.9.07 FFC 4/4 , vp, Teuva

4.8.2007 PM-kilpailut, kr, Tallinna

14.-17.7.2007 XIX R.H. CUP, kr, Kauhajoki

7.-8.7.2007 Gran Premio de Espana, kr,  Madrid

30.6-1.7.avoimet kv Ruissalopainit, kr, Turku

15.-16.6. FILA CAD Brandenburg CUP,vp, Luckenwalde Saksa

9.-10.6.07 Veikko Rantanen turnaus, kr, Heinola

26.5.2007 FFC 3/4, vp, Helsinki

18.-19.5.07 Kadettien ja junioreiden PM-kilpailut, kr/vp Tanska

18.-19.5.07 KLL, kr, Lapua

6.5.07 Flikkapainit, vp, Kurikka

5.5.07 Myhi-painit, kr, Kurikka

28.-29.4.07 poikien SM-painit, kr, Seinäjoki

18.4.2007 Mitalipainit, kr, Vaasa

14.-15.4.07 JSM-kisat, kr, Peräseinäjoki.

1.4.07 FFC 2/4, vp, Rauma

31.3.2007  Ikäkausikisat, kr, Laihia

24.3.07 Sähköpalvelu Cup, kr, Vaasa

17.3.2007 OP-painit, kr Ilmajoki

10.3.07 K.Kundzina Cup, cp,  Riika.

3.3.2007 Nikkari -painit , kr, Jurva

24.-25.2.2007 Miesten SM-kilpailut, kr, Lahti

29.1-30.3.07 Pohjanmaa-liiga

11.2.07  FFC I/IV kisat, vp,Espoo

10.2.07 Etelä-Pohjanmaan pm-kisat, kr, Nurmo

3.2.07 AM-kisat, kr, Vähäkyrö

13.-14.1.07 Kv Herman Kare turnaus, kr, Kouvola

6.1.07 Loppiaispainit, kr, Vähäkyrö

2006

9.12.06 Naisten ja miesten vapaapainin SM-kilpailut, vp, Rauma

2.-3.12.2006 Poikien ja tyttöjen SM-kilpailut, vp, Vaasa

22.11.06 Mitalipainit, vp, Vaasa

25.-26.11.2006 Kv. Vantaa Painicup, kr, Vantaa

24.11.06 Suomi-Ruotsi maaottelu, kr, Vantaa

18.11.06 Parra-Cup, vp, Teuva

11.11.06 Baltian mestaruuskisat, vp, Viljandi, Viro

4.11.06 Junnujen SM, vp, Vantaa

4.-5.11.06 Lilla Mälarcup, vp/kr, Västerås, Ruotsi

28.10.06 FILA 19. Kristjan Palusalu memorial (kr), Tallinna

28.-29.10.06 Pohjanmaa Cup, vp, Seinäjoki

21.-22.10.06 avoimiet TULL:n mestaruuskisat, vp, Vaajakoski

14.-15.10.06 KLL, vp, Kotka

7.10.2006 Etelä-Pohjanmaan piirinmestaruuskisat, vp, Isokyrö

30.9.06 Länsi- ja Pohjois-Suomen aluemestaruuskisat, vp, Vähäkyrö

23.9 06 Helsinki Open. vp, Helsinki

23.9.2006 OP-painit, vp,  Ilmajoki

2.9.06 FFC III/IV, vp, Teuva

19.8.06 Arvo Haavisto turnaus , kr, Ilmajoki

12.8.06 PM-kisat, kr, Tampere

6.-18.06. Kv kadettien Sparkassen-Turnaus,  Saksa

15.7. RH-Cup, kr, Kauhajoki

10.-11.6 Veikko Rantanen turnaus, kr, Heinola

4.6. FFC 2/4, vp, Rauma

2.-4.-6.  Dormagen, vp tytöt, Saksa

27.5. MYHI-painit, kr, Kurikka

20.-21.5 Tallinna

20.-21.5. PSM- kisat, kr, Kuusankoski

7.5. FFC I/4, vp, Helsinki

22-23.4 KLL painit, kr, Tampere

8.-9.4. JSM-kisat, kr, Alavus

1.4.2006 Vaasan Sähköpalvelu Cup, kr, Vaasa

31.3.2006 Etelä-Pohjanmaa - Muu Suomi
 17v Etelä-Pohjanmaa - Sveanmaa , kr, Vaasa

25.-26.3.2006 SM-kisat, kr, Helsinki.

17.-18.3.2006 , vp, Esztergom (HUN)

18.3.2006 Pohjanmaa Cup, kr, Seinäjoki

11.-12.3.2006 V.Freidenfelds, vp Riika Latvia

11.3.2006 Lilla Athen Cup, kr, Tukholma

11.3.2006 OP-turnaus, kr, Ilmajoki

4.-5.3.2006  kv. Eero Tapion turnaus, kr, Haukiputaa

04.03.06 K.Kundzina Cupin, vp, Riika, Latvia

18.2.2006 E-Pn piirinmestaruuskisat, Jalasjärvi

11.2.2006  Mannin Matsit, kr,  Peräseinäjoki.

4.2.2006 Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut, kr, Lapua

28.1.2006 Ikäkausipainit, kr, Laihia

14.-15.1.2006 Gruvcupen, (tytöt), Jällivaara

14.-15.1.2006  XXVII Herman Kare turnaus, kr, Kouvola

6.1.2006 Loppiaispainit, kr, Vähäkyrö

2005

10.12.05 Ikäkausipainit, vp,  Lahti

3.-4.12.2005 Haparanda cup, kr, Haaparanta

3.-4.12.2005 Poikien ja tyttöjen SM-kilpailut, vp, Espoo 

26.-27.11.2005 kv. Painicup, kr,  Vantaa

19.-20.11.2005 JSM, vp, Ylistaro

12.11.2005 Pohjanmaa Cup, vp, Seinäjoki

5.-6.11.2005 Lilla Mälarcup, vp/kr  Västerås

5.-6.11.2005 Junioreiden SM, vp, Joensuu

5.11.2005 Janakkala open, kr,Turenki

29.10.2005 Piirinmestaruuskisat, vp, Teuva

28.-30.10.2005 XVIII KRISTJAN PALUSALU -turnaus, Tallinna

26.10.05 Mitalipainit, vp,Vaasa

15.-16.10.2005, KLL, vp, Pori

8.10.2005 Ikäkausikilpailut, vp, Tampere

7.-9.10.2005 Musu Viltys -turnaus, alle 17v. Klaipeda

1.10.2005 Länsi-Suomen aluemestaruuskilpailut, vp, Ylivieska

24.9.2005 Av. kansallinen OP-turnaus, vp, Ilmajoki

17.9.2005 Jymy-painit, vp, Nurmo

17.9.2005 Finlandia Freestyle Cup 4/4, Hyvinkää

3.9.2005 Finlandia Freestyle Cup 3/4, Rauma

11.-12.6.2005 Veikko Rantanen-turnauksesta

  5.6.2005  Finlandia Freestyle Cup 2/4, Helsinki

28.5.2005 MYHI-painit, kr, Kurikka

21.-22.5.2005 poikien SM-kisoisat, kr, Ilmajoki

  7.5.2005 Finlandia Freestyle Cup 1/4 Vaasa

23.-24.4.2005 KLL, kr, Hollola

2.-3.4.2005 Junioreiden SM, kr, Imatra

9.4.2005 Vaasan Sähköpalvelu Cup, kr, Vaasa

15.03.2005 Mitalipainit, kr, Vaasa

12.3.2005, Ikäkausikisat, kr, Tampere

5.-6.3.2005, SM Peräseinäjoki, kr

19.02.2005, Piirinmestaruuskisat, kr, Kauhava

12.2.2005 OP-turnaus, kr, Ilmajoki

6.-7.2.2005 Dave Schultz kisa 6.-7.2.2005 , Colorado Springs, USA

5.2.2005 Länsi-Suomen aluemestaruuskisat, Vähäkyrö

6.1.2005 Vähänkyrön loppiaispainit, Vähäkyrö

2004

20.-21.11.2004 Miesten ja Naisten SM-kisat, Kauhajoki

13.11.2004  Pohjanmaa Cup, Seinäjoki 

13.11.2004 Balttianmaiden mestaruuskisat, 13.11.2004. Viljandi

6.-7.11.2004 Junioreiden SM, Vaasa

23.-24.10.2004 KLL, Joensuu

16.10.2004 OP-turnaus, Ilmajoki

8.-10.10.2004 Musu Viltys Cad, Klaipeda, Liettua

2.10.2004 Länsi- ja Pohjois-Suomen Aluemestaruuskilpailut, Kuortane

8.5.2004 Vaasan Sähköpalvelu Cup, Vaasa

9.-10.4.2004 Kullo Koiv Memorial-turnaus, Viljandi

3.-4.2004 Junioreiden SM-kilpailut, Ylistaro

13.3.2004 Op-turnaus, Ilmajoki

5.-7.3.2004 CAD Kv.Kaliningrad (tuloksia löytyi aluksi HPMn sivuilta?)

22.2.2004, 23 v. kr.room painin aluejoukkuekisa Turussa

17.-18.1.2004 TUL:n avoimet seurajoukkueiden mestaruuskilpailut, Vaajakoski

6.1.2004 Loppiaispainit , Vähäkyrö

2003

6.-7-12.2003 Miesten ja naisten SM-kilpailut, Outokumpu

28.-29.11.2003 Poikien ja tyttöjen SM-kilpailut, Turku

15.11.2003 FreeStyleCup, Rauma

15.11.2003 PohjanmaaCup, Seinäjoki

12.11.2003 Vaasan mitalipainit aloittelijoille.

8.11.2003 miesten vp baltianmestaruuskilpailut, Viron Viljandi.

1.-2-11-2003 Junioreiden SM-kilpailut, Vaasa

18.-19.10.2003 KLL, Peräseinäjoki

10-12.10.2003 MUSU VILTYS kv.turmaus Klaipedassa. Tuloksia HPMn sivuilla

11.10. 2003 Vapaapainin piirinmestaruuskisat Lappajärvi

4.10.2003 Länsi-ja Pohjois-Suomen vapaapainin aluemestaruuskisat Alavus

10.5.2003 Waild Cup Vaasa